مناظره دکتران دامپزشک پیشکسوت کلینسین و داروخانه در وبلاگ بنده

a.

 

 

 

 

جناب اقای دکتر باقرزاده در زیر یکی از عناوین وبلاگ بنده   در 21 بهمن 89  حقیر را مورد خطاب قرار داده و چنین اظهار نظر فرموده اند

 

دکتر باقرزاده٧:۱٧ ب.ظ - پنجشنبه، ٢۱ بهمن ۱۳۸٩

دکتر سلام خسته نباشی
مطلب جالبی بود اما باید برای این مطلب چاشنی تجربه و توشه رکتال فراوان را افزود تا مفید باشد . متاسفانه بسیاری از همکاران در تشخیص ابستنی تبحر کافی ندارند و خسارات جبران ناپذیری را به دامداران وارد می کنند.

 

جناب اقای دکتر شفق نژاد  یکماه بعد در زیر همان عنوان  بنده نوازی فرموده و مرقوم داشته اند

 

شفق نژاد۴:۵٩ ب.ظ - دوشنبه، ٢۳ اسفند ۱۳۸٩

عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر قهرمانی. ضمن تشکر بابت وبلاگ خوبتان از جناب آقای دکتر باقرزاده خواهش می کنم مدتی کار داروخانه را کنار بگذارند و وارد امور کلینیکی شوند آنوقت مشخص می شود که چند مرده حلاجند. ضمنا" خدمت ایشان هم عرض سلام دارم.

 

بنده هم به ترتیب زیر به خدمت جناب اقای دکتر شفق نژاد معروض نموده ام

 

 

پاسخ: با سلام انجوری که بنده رصد کرده ام ایشان مدت مدیدیست به کلنسینهای محترم مشاوره میدهند و کار و بارشان هم گویا  حسابی سکه است

دکتر قهرمانی - ٢۳/۱٢/۱۳۸٩ - ٧:۵۸ ب.ظ

 

 

در اینجا لازم است جناب اقای دکتر باقرزاده پاسخی جهت تنویر افکار عنایت فرمایند

/ 1 نظر / 3 بازدید
دکتر شفق نژاد

سلام آقای دکتر قهرمانی. بنده خدمت دکتر باقرزاده ارادت دارم منتها خودتان هم مستحضر هستید که کار فیلد با کار مشاوره خیلی فرق می کند. در سواد علمی آقای دکتر باقرزاده حرفی نیست وبنده نیز از سواد ایشان در مجامع مختلف بهره مند شده ام اما باز عرض می کنم ضمن اینکه باید همگی در افزایش تجربه و علم خودمان کوشا باشیم ضمنا" از سختی کار کلینیکی در فضاهای سنتی کاملا" آگاه باشیم . شبتان خوش.